BBOM Yayınları Satışta!

BBOM Yayınları sonbahara 3 yeni yayınla başlıyor!

Sura Hart ve Victoria Kindle Hudson’un Şefkatli Sınıf: İlişki Temelli Öğretmenlik ve Öğrenme kitabı, ihtiyaç ve duyguların keşfi ile tüm öğrenme ortamlarında güçlenen bağlantılar için değerli bir rehber.

BBOM Derneği Ekoloji Çemberi’nin hazırladığı Ekoloji Takvimi El Kitabı, doğa döngüsünü takibin yanında enerjinin ve doğal kaynakların doğru kullanımı, tüketimin asgari düzeye indirilmesi ve sürdürülebilir yaşam modellerine ilişkin ilkeleri hayata geçirmek için kapsamlı bir kaynak.

BBOM Derneği Demokratik Yönetim Çemberi’nin hazırladığı Duygu ve İhtiyaç Seti,  çocukların önce kendileriyle daha sonra birbirleriyle bağlantı kurup duygu ve ihtiyaçlarını ifade edebilmelerininin önünü açacak ve böylece katılım yolculuğunda güvenli bir başlangıç yapabilmelerini kolaylaştıracak bir araç. Üstelik tüm kartların tasarımı çocukların katkısıyla hazırlandı!

Bu sene kitaplığınızda katılıma ve barışa yer açmak isterseniz aşalağıda bağlantısı verilen yayın kataloğundan ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Yayın kataloğunu görmek için buraya tıklayın.

Daha fazlası için bize mail yoluyla kitap@baskabirokulmumkun.net adresinden ulaşabilirsiniz.