Kaplumbağa bahçesinde bahar kermesi!

Koşan Kaplumbağa Anaokulu bu kez ‘Bahar Kermesi’ yapıyor! Daha önce aralık ve şubat aylarında okulun içindeki Çok Amaçlı Salon’da düzenlediğimiz tasarım pazarlarının ardından sırada yenilenen bahçemizde düzenleyeceğimiz Bahar Kermesi’miz var.
13 Mayıs Pazar günü güneşli bahçemizde toprağa basacağız, çocuklar yenilenen bahçemizde oynarken bizler de onlarla ılık mayıs havasının tadını çıkaracağız. Koşan Kaplumbağa Anaokulu ailesi olarak kâr amacı gütmeyen, aileler olarak kurduğumuz okulumuza destek olmak, yeni ailelerle tanışmak ve okulumuzu gezdirmek üzere stantların başında olacağız. Stantlardaysa ikinci el yetişkin ve çocuk kıyafetleri, kitap, oyuncak, tasarımcıların ürünleri, ev yapımı yiyecek-içecekler olacak.


Hem güzel bir mayıs pazarının tadını çocuklarla bahçede toprağın üstüne, ağaçların arasında geçirmek hem de gelmişken okulumuzu ve bizleri tanımak isteyen herkesi bekleriz.
13 Mayıs Pazar, 12.00-18.00 arasında, Moda’daki Şehit Cem Nuri Başgül Sokak’taki ‘evimizde’; Koşan Kaplumbağa Anaokulu’ndayız.
iletisim@kosankaplumbagaanaokulu.k12.tr