Sevgili BBOM Gönüllüsü;

BBOM Derneğine üye olmak istemenden çok mutlu olduk 🙂

Aslında sana o kadar çok ihtiyacımız var ki! 7 yılı aşkın bir süredir tamamen gönüllü emekle çalışıp duruyoruz. Emin ol ki, bu satırları okuduğun şu an bile bir yerlerde bir BBOM faaliyeti gerçekleşiyor. Bir yerlerde insanlar yeni BBOM okulları açmak için bir araya geliyor; ülkenin dört bir yanından öğretmenler çeşitli eğitim projelerimize katılıyor; birçok gönüllü yeni BBOM projeleri için soluk vermeden çalışıyor.

Neden mi? Çünkü ülkedeki eğitim sorunları hepimizi bir yerlerimizden yakıyor ve biz bunlardan kurtulmak için “başka bir okul mümkün” diyoruz.

Ama biz bunları sen olmadan yapamayız !

Biz üyelerimizi sadece Derneğe aidat ödeyen insanlar olarak görmüyoruz. Sağlıklı dernek yapısının birçok insanın beraber ya da ayrı ayrı emek koyarak mümkün olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden bizim potansiyel dernek üyelerinden beklediğimiz dernek faaliyetlerine ve çalışmalarına biraz daha yoğun ve biraz daha düzenli emek koymaları. Geçmiş tecrübelerimizden öğrendik ki benzer hayalleri paylaşmak beraber iş yapabilmenin garantisi olmuyor çoğu zaman. Bunun için 3 ay beraber bazı işler yapmamız lazım. Bu üç ay hem birbirimizi hem de yapılan işi tanımak için iyi bir fırsat.

Bu arada üyelik başvurusu için iletisim@baskabirokulmumkun.net adresinden bize yazmanı rica ediyoruz.

Seni de en kısa zamanda aramızda görmek istiyoruz. Teşekkürler !